NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 2/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Żaluzje fasadowe C-80 i Z-90 producenta osłon okiennych Vertex S.A.

Vertex
Firma Vertex S.A. produkuje żaluzje fasadowe na indywidualny wymiar, dostosowany do potrzeb każdego Klienta. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Żaluzja fasadowa wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji.Połączenie systemu żaluzji fasadowych z systemem klimatyzacji oraz oświetlenia pozwala na stworzenie zaawansowanego inteligentnego budynku.

Żaluzje fasadowe są produktem, który można w dużym stopniu konfigurować we własnym zakresie (m.in. można wybrać kształt lameli). Mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystyczne


Zalety:

  1. Nowoczesny wygląd.
  2. Doskonała kontrola poziomu nasłonecznienia.
  3. Obniżenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji.
  4. Wysoki stopień izolacji termicznej.
  5. Płynne sterowanie ręczne lub elektryczne.
  6. Produkowane na indywidualny wymiar.
  7. Szeroka gama kolorystyczna.
  8. Długa żywotność.
 

Dodatkowe wyposażenie w napęd elektryczny, czujnik nasłonecznienia pozwala na funkcjonalne oraz w pełni automatyczne zarządzanie fasadą całego budynku. Połączenie systemu żaluzji fasadowych z systemem klimatyzacji oraz oświetlenia pozwala na stworzenie zaawansowanego inteligentnego budynku chroniącego środowisko naturalne. Doskonałe do dużych obiektów. Płynne sterowanie ręczne lub elektryczne, a do tego możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie. 

www.vertex.pl

admin | dodano 2018-05-30
TAGI: Magazyn RBT | Vertex | żaluzje fasadowe