NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 4/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Nowa kolorystyka osłon zewnętrznych ANWIS

anwis
Aktualne trendy w kolorystyce budowlanej opierają się na odcieniach kolorów: białego, beżowego, brązowego oraz szarego. W trosce o dostarczenie produktów spełniających oczekiwania klientów, firma ANWIS wzbogaciła kolorystykę osłon zewnętrznych o nowe odcienie, dostosowane do potrzeb rynku.

To jest w modzie
Nowe inwestycje budowlane to neutralne kolory, często łączone z drewnianymi lub betonowymi akcentami. Aktualne trendy to przede wszystkim nowa kolorystyka wykorzystywana w wykończeniu dachów i okien, które mają największy wpływ na zewnętrzny wygląd elewacji. Równie istotnym elementem dekorującym dom od zewnątrz są rolety zewnętrzne. Nowe kolory, które znalazły się w ofercie produktowej firmy ANWIS to większe możliwości aranżacyjne oraz łatwość w ich dopasowaniu do stolarki otworowej.

Żaluzje fasadowe
W systemie C80 zastosowano nowy kolor RAL o numerze 7012 (bazaltowy szary). To szczególnie popularny odcień wśród producentów stolarki drzwiowej i okiennej. Połączenie okien z osłonami w tym samym kolorze zapewni harmonijne i stonowane wykończenie budynku. Zastosowano go także w systemie Z90, który dodatkowo został poszerzony o barwę DB 703 (antracyt strukturalny). To również niezwykle modny kolor, często wykorzystywany przez architektów i projektantów. Kolekcja żaluzji fasadowych ANWIS to łącznie 19 kolorów oraz 2 okleiny drewnopodobne dostępne w stałej ofercie. Istnieje również możliwość zamówienia indywidualnego koloru z palety RAL.

Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne: podtynkowe, naokienne i elewacyjne to równie wyjątkowa kolekcja nowych odcieni, gdzie poza bazaltowym szarym znajdziemy kolory z palety RAL o numerze: 7023 (betonowy szary) oraz 7039 (kwarcowy szary). Cała kolekcja to łącznie 17 kolorów, 5 oklein drewnopodobnych oraz szeroka możliwość doboru kolorystyki osprzętu, obejmującej kolory niestandardowe.

Firma ANWIS wprowadziła także nową kolorystykę do wszystkich rodzajów moskitier. Kolor RAL 7012 zagościł w ofercie produktowej obejmującej moskitiery drzwiowe, ramkowe, plisowane, przesuwne oraz rolowane. Wersja plisowana dodatkowo wzbogacona została o okleiny drewnopodobne: Złoty Dąb, Orzech oraz Winchester, ten również w systemach moskitier rolowanych.

www.anwis.pl

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2018-04-27
TAGI: Magazyn RBT | Anwis | osłony zewnętrzne