NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 2/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Radosław Borkowski – Osobowość Branży Builder Awards 2017

fot.Somfy
Już po raz kolejny Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska i członek zarządu oddziału Polski i Europy Wschodniej Somfy, otrzymał nagrodę „Osobowość Branży 2017” i certyfikat „Budowlana Firma Roku 2017”, przyznawane przez redakcję miesięcznika „Builder”.

To przypieczętowanie sukcesu wyników Somfy Polska jako lidera branży automatyki i rozwiązań inteligentnych w ubiegłym roku, a także uwieńczenie blisko 17 lat pracy Borkowskiego dla Somfy.

Wyróżnienia są efektem działań zapoczątkowanych w ubiegłym roku na rzecz nowego kierunku rozwoju firmy Somfy Polska. Spółka do tej pory zorientowana na współpracę z klientami biznesowymi, otwiera się na potrzeby klienta indywidualnego.

„Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii Somfy proponuje rozwiązania smart, dzięki którym domy są jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe oraz dostosowane do stylu życia i upodobań mieszkańców. Naszą filozofią jest również, aby rozwiązania były dostępne dla każdego. Ułatwiamy życie, patrząc całościowo na potrzeby konsumentów, od momentu projektu, poprzez wyposażenie domu czy mieszkania w urządzenia inteligentne, aż po ich bezawaryjne działanie. Krokiem do jeszcze lepszej komunikacji z naszymi klientami jest uruchomienie programu Lead Managemet do profesjonalnej obsługi zapytań oraz nowe usługi serwisowe, dopasowane do potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych. W ramach programu współpracujemy i polecamy najlepszych, najbardziej zaufanych  instalatorów, podkreślając znaczenie naszych partnerów biznesowych w dostarczaniu klientom jak najlepszych rozwiązań” - mówi Radosław Borkowski.

Kluczową rolę w rozwijaniu wiedzy i doświadczenia klientów końcowych pełnić będzie experience centre Happy Home Somfy, wyposażone w najnowocześniejsze technologie i smart rozwiązania. Każdy odwiedzający będzie mógł doświadczyć zalet i korzyści produktów inteligentnych Somfy. Inauguracja Happy Home Somfy zaplanowana jest na maj 2018 r.

Radosław Borkowski jest związany z firmą Somfy od 2001 roku. Skutecznie zarządza oddziałem polskim, uzyskując z roku na rok ciągłe, dwucyfrowe wzrosty. W portfolio firmy znajdują się również produkty innych marek grupy Somfy, m.in. Simu czy ASA. Dzisiaj Somfy Polska jest w europejskiej czołówce grupy, po Francji i Niemczech. W latach 2015 - 2017 realizował misję rozwoju rynków Litwy, Łotwy, Estonii i Ukrainy, doprowadzając do wykrystalizowania się samodzielnego oddziału Somfy w tej części Europy.

Somfy Polska w ramach strategii rozwoju pod kierownictwem Radosława Borkowskiego realizuje wiele projektów co-brandingowych z czołowymi markami branży budowlanej, wprowadzając kulturę synergii biznesu. Borkowski jest również współzałożycielem i wiceprezesem Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki, interdyscyplinarnej platformy współpracy na rzecz poprawy stanowienia i wdrażania prawa w obszarze budownictwa. Stowarzyszenie działa również w zakresie skutecznego wykorzystania zachodzących zmian rozwojowych w dziedzinie energooszczędności oraz rozwiązań innowacyjnych, a także poszanowania zasad zrównoważonego rozwoju.

admin | dodano 2018-01-24
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Radosław Borkowski | Somfy | osobowość branży