NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 2/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych

fot.Wiśniowski (2)
Dzisiaj wieczorem Reprezentacja Polski odbędzie rewanżowe spotkanie wyjazdowe z Danią, a w poniedziałek na PGE Narodowym podejmie zespół Kazachstanu. Biało-Czerwoni są o krok od awansu na Mistrzostwa Świata w Rosji. W zmaganiach kibicuje im firma WIŚNIOWSKI.

Cel jest jeden - Mistrzostwa Świata Rosja 2018! Polacy są na czele tabeli grupy E. Mecz z Danią i ewentualna wygrana mogą sprawić, ze trzy dni później na PGE Narodowym będziemy świętować awans i wyjazd do Rosji. Konfiguracji dotarcia do celu jest wiele, najważniejsze jednak, że niemal każda ścieżka gwarantuje Biało-Czerwonym uczestnictwo w przyszłorocznych finałach.

Wydaje się, że kluczowym elementem do odniesienia triumfu w najbliższych meczach będzie obrona. Obecnie Polska (wraz z Serbią) jest liderem tabeli, który w meczach stracił najwięcej bramek. Przypomnijmy, że drużyna Danii w październikowym meczu strzeliła nam dwa gole. Jednym ze zmartwień trenera Nawałki jest także zdrowie Jakuba Błaszczykowskiego. Jest jednak szansa, że zagra on w Kopenhadze lub 04.09 w meczu z Kazachami.

Piłkarzom oraz całemu sztabowi Reprezentacji Polski kibicować będzie firma WIŚNIOWSKI.
Zachęcamy do oglądania najbliższych starć naszej Reprezentacji.

Mecz Dania – Polska 01.09.2017. START godz. 20.45
Mecz Polska – Kazachstan 04.09.2017. START godz. 20.45
foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2017-09-01
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Wiśniowski | Biało-Czerwoni | mecz | piłka nożna