NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Gospodarka Odpadami 3/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Alarmy BBS dla branży komunalnej

fot.www.brigade-electronics.com/pl Inteligentny alarm cofania WHITE SOUND®
Skargi na hałas cofającego pojazdu spowodowany piszczącym sygnalizatorem cofania? Mamy na to lekarstwo - alarmy BBS wykorzystujące „Biały dźwięk”.

Firma Brigade od ponad 40 lat działa w branży przeciwdziałania kolizjom i obniżania hałasu. Alarmy „Biały dźwięk” stanowią nową rewolucyjną generację alarmów ostrzegawczych. Są najbezpieczniejszymi alarmami cofania, które nie stwarzają dźwiękowych niedogodności. Znalazły już zastosowanie w wielu branżach: od maszyn budowlanych po pojazdy na lotniskach czy centrach logistycznych. W Nowym Jorku BBS jest jedynym alarmem, który wolno stosować na maszynach budowlanych.

Alarmy „Biały dźwięk” są słyszalne tylko w miejscu zagrożenia, czyli jedynie tam, gdzie potrzeba, a nie również w okolicznych mieszkaniach i biurach.

Ciszej, a jednocześnie bezpieczniej!

„Biały dźwięk” jest lepszy, ponieważ rozchodzi się szybciej, poza strefą zagrożenia eliminując skargi na hałas. Co więcej, z ich szerokim zakresem częstotliwości, alarmy „Biały dźwięk” mogą pracować o 5 decybeli ciszej niż zwykłe alarmy tonowe, równocześnie zapewniając ten sam efekt ostrzegania, czyli alarmowania.

Zwykłe alarmy tonowe są słyszalne w strefie trzydzieści razy przewyższającej strefę zagrożenia, powodując irytację, skargi na hałas i stres.

Wybrane modele BBS mają certyfikat PIEK, holenderskiego urzędu powołanego do regulowania dostaw podczas ciszy nocnej w całej Europie.
Dożywotnia gwarancja – (ważna przez cały okres eksploatacji pojazdu) – sygnalizatory cofania bbs-tek® i samoregulujące sygnalizatory bbs-tek®

Firma Brigade to także systemy kamer, nagrywania, ostrzegania. Z naszej oferty korzystają takie firmy jak Ekocel, Farid czy NTM.

www.brigade-electronics.com/pl
foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2018-01-04
TAGI: magazyn Gospodarka Odpadami | odpady | gospodarowanie odpadami | branża komunalna | alarmy BBS | Brigade