NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
EuroParking 2/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Szeroka gama produktów firmy Green Center

fot.Green Center (2) Muzeum II Wojny Światowej, Gdańsk
Firma Green Center zajmuje się produkcją systemów parkingowych już od 25 lat. Dzięki tak długiej działalności posiadamy w portfolio bardzo dużą gamę produktów oraz usług z zakresu wyposażenia parkingów.

Flagowym produktem w ofercie naszej firmy jest system płatnego parkowania GP4P Variant. Jest to rozwiązanie już powszechnie znane na rynku zarówno administratorom parkingów, jak i kierowcom. Pomimo, iż system GP4P Variant miał swoją premierę w roku 2014, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i unikalnych rozwiązań jest to system, który cały czas postrzegany jest jako nowoczesny i innowacyjny. Ilość instalacji w Polsce i na świecie potwierdza tę tezę. Rozwiązania GP4P Variant pracują na parkingach w największych miastach Polski oraz świata. Oferowane przez Green Center produkty znalazły zastosowanie w takich obiektach jak Hala Koszyki w Warszawie, Parking Za Bramką w Poznaniu, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Port Lotniczy w Kingston na Jamajce.

W 2016 roku do oferty dołączył system nawigacji parkingowej GP2P PGS. Również w tym przypadku firma Green Center postawiła na innowacyjność i nowoczesność. Dzięki temu system GP2P PGS cechuje się dużo większą prostotą w instalacji i konfiguracji niż dotychczasowe rozwiązania stosowane na rynku. Uproszczenie instalacji umożliwiło obniżenie kosztów instalacji i skrócenie potrzebnego czasu do zaparkowania pojazdu.

Firma Green Center cały czas stawia na rozwój i doskonalenie swoich rozwiązań. Nad tym zadaniem czuwa dział rozwoju produktu. Takie podejście gwarantuje nam spełnienie oczekiwań klientów, a także możliwość dopasowania oferty do ciągle zmieniających się potrzeb rynku. Poprzez ciągły rozwój produktu, dziś system parkingowy GP4P Variant można uznać za jeden z najbardziej nowoczesnych systemów na rynku i dający bardzo duże możliwości dostosowania do potrzeb różnych parkingów. W ostatnim czasie mnóstwo uwagi poświęcone zostało nowoczesnym metodom płatności i integracji ich z dostarczanymi rozwiązaniami. Oprócz płatności kartą płatniczą w automatach płatniczych w najnowszej wersji systemu parkingowego możliwe jest również uiszczenie opłaty do 50zł kartą zbliżeniową na terminalu wyjazdowym. Również tak zwana
mobilna rewolucja nie ominęła naszego systemu parkingowego. Aktualnie na kilkunastu europejskich parkingach dostępne są usługi rezerwacji parkingu online, które szczególne znaczenie mają w przypadku parkingów zlokalizowanych przy obiektach kulturalnych, eventowych takich jak kina, teatry, opery, filharmonie, ale również na dworcach czy lotniskach.

W najbliższym czasie premierę będzie miała kolejna nowoczesna usługa opierająca się na sieci Internet, opłacanie abonamentu parkingowego przez Internet. Usługa ta ma ułatwić klientom opłacanie abonamentu parkingowego poprzez zastosowanie wygodnej metody w formie specjalnie przygotowanej strony www, a operatorowi parkingu zmniejszyć nakłady pracy potrzebne do obsługi abonamentów parkingowych. Dzięki tej usłudze operator parkingu nie będzie musiał już przedłużać kart, ponieważ po dokonaniu opłaty system automatycznie przedłuży kartę zgodnie z parametrami wprowadzonymi przez klienta na stronie www.

W zakresie usług dostępnych poprzez sieć Internet warto również zwrócić uwagę na system rabatowania poprzez stronę www. To rozwiązanie dedykowane jest parkingom miejskim, biurowym i obiektom handlowym. Rabatowanie poprzez www daje zupełnie nowe możliwości w zakresie sprzedaży miejsc parkingowych, bo na przykład dzięki takim rozwiązaniom właściciel restauracji może udostępniać miejsca parkingowe swoim gościom na parkingu miejskim przy sąsiedniej ulicy. Wcześniej takie usługi były trudne do zrealizowania ze względu na brak koniecznej infrastruktury kablowej. Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań oraz bogata oferta urządzeń parkingowych połączona z modułową budową sprawia, że rozwiązania oferowane przez Green Center spełniają wymogi każdego Inwestora.


Jakub Osuchowski, Dyrektor Techniczny
www.green.pl

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2017-07-05
TAGI: magazyn EuroParking Polska | parking | parkowanie | Green Center | system parkingowy | systemy parkingowe | GP4P Variant