NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 4/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
VII Warszawska Konferencja Dźwigowa – Dźwigi w projektowaniu i eksploatacji

Warszawski oddział Urzędu Dozoru Technicznego zaprasza na VII Warszawską Konferencję Dźwigową, która odbędzie się w dniach 16-18.04.2018r.

Dla kogo?

Jak informuje Organizator, tegoroczna edycja konferencji przygotowana została dla wszystkich osób zainteresowanych bezpieczeństwem technicznym urządzeń dźwigowych na etapie ich projektowania, instalowania i eksploatacji. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia branżowe kierowane do kadry zarządzającej, specjalistów technicznych, personelu eksploatującego oraz użytkowników urządzeń dźwigowych, którym zależy na podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa urządzeń dźwigowych w swoim otoczeniu.

Program ramowy


Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do nabycia oraz poszerzenia swojej wiedzy w obrębie wielu interesujących, branżowych zagadnień. W programie spotkania znajdą się m.in.:

- Prezentacja kierunków rozwoju i nowych technologii oraz analiza rynku branży dźwigowej – Co możemy jeszcze udoskonalić?
- Praktyczne stosowanie wymagań norm PN-EN 81-20 i PN-EN 81-50
- Aktualne wymagania prawne w obszarze projektowania, instalowania i eksploatacji dźwigów – Stosowanie norm jest konieczne?
- Procedury racjonalnej modernizacji dźwigu – Jak to zrobić optymalnie?
- Omówienie zmian w przepisach o dozorze technicznym – interpretacje i wyjaśnienia
- Bezpieczeństwo podczas instalacji, eksploatacji i konserwacji dźwigów – Czy do pracy potrzebne są instrukcje?

Cena

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 1490 zł + 23 % VAT pierwszy uczestnik oraz 1390 zł + 23% VAT każdy następny uczestnik z tej samej firmy. Cena obejmuje materiały szkoleniowe, nocleg, wyżywienie, zaświadczenie uczestnictwa w konferencji, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w pokojach jednoosobowych lub dwuosobowych oraz możliwość korzystania przez gości z zaplecza rekreacyjnego hotelu.

Dodatkowe atrakcje

Podczas konferencji będzie możliwość wykupienia dodatkowej wycieczki do znajdującej się nieopodal hotelu, najstarszej w Polsce państwowej stadniny koni arabskich w Janowie Podlaskim.
Teren stadniny to niezwykle malownicze, ponad 1500 ha terenu przylegającego bezpośrednio do Bugu. Podczas zwiedzania poznają Państwo tajniki oceny koni, wyboru czempionów i dowiedzą się, czemu janowskie konie uważane są za najlepsze na świecie!

Grupa – 50 osób max na 1 przewodnika
Cena zwiedzania – 20 zł netto/os

Informacje i zgłoszenia

Zgłoszenia można przesyłać do 9 kwietnia 2018 r. na adres e-mail: martyna.swiderska@udt.gov.pl lub adam.czarnecki@udt.gov.pl
Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:

Martyna Świderska, tel.: 22 52 68 177, kom. 881 824 189
Adam Czarnecki, tel.: 22 52 68 144, kom. 694 454 267

Serdecznie zapraszamy!
admin | dodano 2018-04-05
TAGI: magazyn Dźwig | dźwig | winda | UDT | Urząd Dozoru Technicznego | konferencja dźwigowa | dźwigi w projektowaniu i eksploatacji