NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 4/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Wciągarka bezreduktorowa Alberto Sassi G-180

LIFT COMPONENTS
Zaprezentowana w Augsburgu na wystawie Interlift 2017 jest najnowszym dziełem bolońskich konstruktorów. Wciągarka reprezentuje nowy trend – wysokowydajnych maszyn o kompaktowych gabarytach. Wyposażona jest w koło cierne o niewielkiej średnicy – od 120 do 210 mm. Odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku na tego typu rozwiązania. W przyszłości będzie wspierać konstrukcje oparte nie tylko o liny.

G-180
Została w całości zaprojektowana i wykonana przez inżynierów Alberto Sassi. Każdy komponent powstaje w ich własnym zakładzie produkcyjnym. Bezkompromisowe podejście oznacza wysoką jakość produktu. Urządzenie standardowo jest wyposażone w hamulec DF, rozwijany od lat i obecny w każdej wciągarce producenta. Jego aktualna wersja powstała z myślą o dyrektywie 2014/33/UE i spełnia wymagania EN 81-20 oraz EN 81-50:2014. Możliwe jest wyposażenie dodatkowo w dźwignie ręcznego odluzowania.

Typy wciągarki
Wciągarka występuje w czterech typach dopasowanych do wymagań konstruktorów: T2, T3, T4 i T6 - tabela 1 Pomimo niewielkich wymiarów (205 mm szerokości) oraz własnej masy (110 kg w najcięższym wariancie) dopuszczalne obciążenie statyczne wynosi aż 2350 kg. Pozwala to osiągnąć 1050 kg udźwigu przy olinowaniu 2:1 i prędkości dźwigu 1,6 m/s w cyklu pracy z 40% obciążeniem dźwigu. Naprawdę imponujące możliwości.

Alberto Sassi S.p.A.
jest już od wielu lat obecny na polskim rynku, ich przedstawicielem jest firma Lift Components Sp. z o.o. z Piaseczna. Firma znana jest z solidnych, dobrze zaprojektowanych maszyn. Doświadczenie włoskich inżynierów zaowocowało nowoczesną wciągarką wpisującą się w nowe trendy obecne w branży dźwigowej.


Tabela 1 - Typy wciągarki G-180

www.liftcomponents.pl

admin | dodano 2018-03-16
TAGI: Wciągarki | Lift Compnents | Magazyn Dźwig